Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Zajęcia dodatkowe

Szkolny Program Zajęć Pozalekcyjnych

„Rzeka Wielkiej Przygody”

 

Klasa 1

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Agnieszka Grodecka

Zespół Taneczny BIEDRONKI

1a,b

wtorek 7.45 – 8.30

Anna Sztaba

Gromada Zuchowa “Przyjaciele Indian”

1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b

poniedziałek 15.00-15.45

Tomasz Wróbel

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

1a, 1b

Czwartek 7.45 - 8.30

Agnieszka Mikulec

Zajęcia teatralne “Bajkowe skrzaty”

1a, 1b

Piątek 7:45-8:30

Agnieszka Mikulec

Zajęcia matematyczne

1a

Czwartek 12:20-13:05

Agnieszka Mikulec

Zajęcia wyrównawcze

1a

Wtorek 12:20-13-05

Lidia Warchoł

Zajecia korekcyjno- kompensacyjne

1b

Wtorek 7.45

Ewa Grala

Zajęcia sportowe/Badminton

1 – 3

Środa 15.00 - 15.45

Anna Groch-Kornak

Zajęcia korekcyjne

1a,b

Środa 14.10-14.55

Czwartek 15.00-15.45

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

1ab

środa 7.45-8.30

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko szachowe

1ab

piątek 12.20-13.05

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko programowania

1ab

środa 7.45-8.30

 

Klasa 2

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Agnieszka Grodecka

Zespół Taneczny BIEDRONKI

2a,b

wtorek 7.45 – 8.30

Anna Sztaba

Gromada Zuchowa “Przyjaciele Indian”

1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b

poniedziałek 15.00-15.45

Anna Sztaba

Coraz lepiej czytam, piszę i liczę

2c

Piątek   7.45- 8.30

Marta Płaza

Zajęcia wyrównawcze

2a

Poniedz. 7:45-8:30

Marta Płaza

Kółko matematyczne

2a

Poniedz. 12:20-13:05

Tomasz Wróbel

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

2a, 2b

Czwartek 7.45 - 8.30

Lidia Warchoł

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

2c

Poniedziałek 9.30

Elżbieta Michałowska

Zajęcia wyrównawcze

 

2b

Czwartek 7.45-8.30

Agnieszka Mikulec

 

 

Zajęcia teatralne “Bajkowe skrzaty”

2a, 2b, 2c

Piątek 7:45-8:30

Elżbieta Michałowska

 

Kółko matematyczne

 

2b

Piątek 7.45-8.30

Ewa Grala

Zajęcia sportowe/Badminton

1 – 3

Środa 15.00 - 15.45

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

2abc

środa 7.45-8.30

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko szachowe

2abc

piątek 12.20-13.05

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko programowania

2abc

środa 7.45-8.30

 

Klasa 3

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Agnieszka Grodecka

Zespół Taneczny BIEDRONKI

3a,b

wtorek 7.45 – 8.30

Agnieszka Grodecka

Zajęcia rozwijające –
K. MATEMATYCZNE

3a

poniedziałek 7.45 – 8.30

Agnieszka Grodecka

Zajęcia wyrównawcze

3a

piątek 10.20 – 11.05

Anna Sztaba

Gromada Zuchowa “Przyjaciele Indian”

1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b

poniedziałek 15.00-15.45

Tomasz Wróbel

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

 3a, 3b

Czwartek 7.45 - 8.30

Agnieszka Mikulec

Zajęcia teatralne “Bajkowe skrzaty”

3a, 3b

Piątek 7:45-8:30

Barbara Baranowska

Bajkoterapia

3a,3b ( dzieci na świetlicy)

Środa 11.30-12.15

Lidia Warchoł

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

3ab

Środa 10.20

Ewa Grala

Zajęcia sportowe/Badminton

3a, 3b

1 – 3

Wtorek 7.45 - 8.30

Środa 15.00 - 15.45

Stanisław Rudzki

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

2b, 2a

Poniedziałek 7.45-8.30

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

3ab

środa 7.45-8.30

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko szachowe

3ab

piątek 12.20-13.05

Paweł Bartłomiejczuk

Kółko szachowe

3ab

środa 7.45-8.30

 

Klasa 4

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Maria Urbanik

Kółko krajoznawcze

4a,4b

Wtorek 13.15-14.00/ soboty- rajdy

Tomasz Wróbel

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

4b

Poniedziałek 14.10- 14:55

Lidia Warchoł

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

4a

4b

Czwartek 7.45

Piątek 7.45

Paweł Iwaszek

Zajęcia sportowe/Badminton

4a,ab

Wtorek 15.00-16.30

Środa 15.00-16.30

Piątek 15.00-16.30

Dorota Hejnas

Zajęcia dodatkowe
z matematyki

4 a, b

środa 7.45-8.30

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

4ab

czwartek 14.10-14.55

 

Klasa 5

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Zofia Matusiewicz

Programowanie

Kl. 5 a,b

Poniedziałek, 13:15-14:00

Agnieszka Rak

Grupa Teatralna Pinokio

5a

Czwartek 14.10-14.55

Lidia Warchoł

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

5a

Środa 12.20, 13.15

Dominika Wójcik

Zajęcia z języka angielskiego

5ab

Środa 7:45-8:30

Paweł Iwaszek

Zajęcia sportowe/Badminton

5ab

Wtorek 15.00-16.30

Środa 15.00-16.30

Piątek 15.00-16.30

Dorota Hejnas

Zajęcia dodatkowe z matematyki

5 a, b

czwartek 7.45-8.30

Agnieszka Pojasek Sołek

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

5ab

 

Romuald Szerer

Kółko języka niemieckiego

5a,b

Piątek 14.10-14.55

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

4ab

czwartek 14.10-14.55

 

Klasa 6

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Zofia Matusiewicz

Matematyki i algorytmika

6a

środa, 7:45 – 8:30

Maria Urbanik

Zajęcia z geografii

6a

piątek 13.15-14.00

Agnieszka Rak

Grupa Teatralna Pinokio

6a

czwartek 14.10-14.55

Zofia Matusiewicz

Zajęcia wspomagające z matematyki

6a

czwartek 7.45-830

Agnieszka Rak

Zajęcia wspomagające z j.polskiego

6a

środa 14.10-14.55

Dominika Wójcik

Zajęcia wspomagające z j.angielskiego

6a

piątek 7.45-8.30

Marcin Lorenc

Kółko muzyczne

6a

czwartek 14.55-15.40

Anna Groch-Kornak

Zajęcia sportowe

6a

wtorek 14.10-14.55

 

Klasa 7

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Agnieszka Grodecka

Szkolne Koło Caritas

7a,b,c

według potrzeb

Beata Panasiuk

Zajęcia odpowiadające na potrzeby uczniów “Z chemią za pan brat”

7a

Środa, 14.10-14.55

Zofia Matusiewicz

Programowanie

Kl. 7a,b,c

Poniedziałek, 14:05-14:50

Maria Urbanik

Kółko geograficzne

7c

Wtorek 14.10-14.55 /dor zaw

Jolanta Lotz

Zajęcia wspomagające      z matematyki

7a, 7b

Czwartek,7.45 - 8.30

Agnieszka Rak

Grupa Teatralna Pinokio

7b

Czwartek 14.10-14.55

Dominika Wójcik

Kółko teatralne
w języku angielskim

7b

Poniedziałek 15:00-15:45

Stanisław Rudzki

Koło majsterkowicza

7a, 7b, 7c

Czwartek 15.00-15.45

Paweł Bartłomiejczuk

SKS

7a, 7b, 7c  chłopcy

Poniedziałek, Środa 14:00 – 15:00

Paweł Bartłomiejczuk

SKS

7a, 7b, 7c, dziewczyny

Poniedziałek 15:00- 16:00

Piątek 14:00 – 15:00

Paweł Iwaszek

Zajęcia sportowe/Badminton

7a, 7c

Wtorek 15.00-16.30

Środa 15.00-16.30

Piątek 15.00-16.30

Marcin Lorenc

Kółko wokalne

4ab

czwartek 14.10-14.55

 

Klasa 8

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa/grupa

Termin zajęć

Agnieszka Grodecka

Szkolne Koło Caritas

8a,b

według potrzeb

Beata Panasiuk

Klub Młodego Odkrywcy - KMO

8a

Czwartek, 14.10-14.55

Edyta Łagowska

Kółko historyczne

8b

Wtorek, 18.00-19.45

Piątek, 18.00-19.45

Spotkania online

Anna Adasiewicz

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
i nie tylko – matematyka dodatkowa

8ab

8a – czwartek 7.45

8b - poniedziałek 7.45

Agnieszka Rak

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty- j.polski

8b

Środa - 14.10-14.55

Marzena Mikulec

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
z języka angielskiego

8a

Wtorek – 7.45-8.30

Dominika Wójcik

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
z języka angielskiego

8b

Wtorek 7:45-8:30

Paweł Bartłomiejczuk

SKS

 8a,8b chłopcy

Poniedziałek, Środa 14:00 – 15:00

Paweł Bartłomiejczuk

SKS

 8a, 8b dziewczyny

Poniedziałek 15:00- 16:00

Piątek 14:00 – 15:00

Paweł Iwaszek

Zajęcia sportowe/Badminton

8a8b

Wtorek 15.00-16.30

Środa 15.00-16.30

Piątek 15.00-16.30

Dorota Hejnas

Kółko matematyczne

8b

Piątek 14.05-14.50