Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Najlepsi uczniowie

Najlepsi  uczniowie 2021/2022 czyli z wyróżnieniem lub średnią minimum 4,60 oraz ze wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem za I semestr 2021/2022

Klasa 1a

Michał Bieniasz

Antonina Kogut

Zuzanna Micał

Zuzanna Rzepka

Kacper Trzeciak

Szymon Wiech

Zofia Wiercińska-Antar

Natan Topolski-Fura

 

 

Klasa 1b

Blanka Bijoś

Milena Ciejka

Kamil Dracz

Maksymilian Faryniarz

Zuzanna Franczyk

Laura Lubas

Tomasz Mędrygał

Karolina Mikosz

Liliana Wiglusz

Gabriela Żmuda

Klasa 2a

Wiktoria Akoto-Ampaw

Zuzanna Borek

Ksawery Byjoś

Lena Iwińska

Julia Jakubowska

Tymon Małyszek

Julia Marczak

Maja Ptak

Amelia Rzepka

Nikola Stach

Maksymilian Szpunar

Maria Żmuda

Klasa 2b

Hubert Dulik

Lena Fedko

Szymon Grobelny

Filip Mijalny

Lena Siuba

Aleksandra Świeca

Mikołaj Woś

 

 

 

 

 

Klasa 2c

Lena Bajdas

Emilia Bałajewicz

Wiktoria Betlej

Matylda Czech

Jakub Głowa

Maria Jamroga

Karol Kaszuba

Dawid Ptak

Maksymilian Rusin

Zofia Woźny

 

Klasa 3a

Julia Krupa

Julia Kwaśniak

Franciszek Trzeciak

Emilia Wójcik

 

Klasa 3b

Milena Czajak

Natalia Krupa

Sandra Książkiewicz

Alicja Mac

Julia Szałega

klasa 4a

Jakub Ciejka

Gracjan Ćwiertniewicz

Juliusz Janosik

Krystian Kawalec

Oliwia Rzepka

 

 

 

 

klasa 4b

Kamil Bartosik

Estera Ceglarz

Wiktoria Dziedzic

Kinga Jaszak

Ksawery Proskura

Bartosz Ptak

Erwin Siemiński

Roksana Szczudło

Michał Warzybok

Klasa 5a

Weronika Bury

Marianna Duży

Szymon Kot

Krupa Antoni

Lorenc Dawid

Julia Pastuła

Emmanuel Szmist

Paweł Walat

Żmuda Jan

Klasa  5b

Sebastian Dracz

Gabriela Madej

Łucja Mróz

Bartłomiej Rogoz

 

 

 

 

 

klasa  6a

Antoni Graboś

Maciej Oślizło

Milena Szuciak

Paulina Ziaja

Oliwa Żala

 

klasa  7a

Wojciech Czach

Roksana Ladzińska

Kornelia Szuciak

Oliwia Ziemińska

 

klasa  7b

Milena Dziedzic

Kalina Kuborek

Emilia Kwaśnik

Bartosz Kwiatek

Ignacy Wójcik

klasa  7c

Babiarz Szymon

Bielecka Emilia

Bocheński Jakub  

Kogut Krzysztof 

Mikulec Amelia  

Niedzielski Wojciech

Pukała Oliwia

 

klasa  8a

Jan Śliwiński

Hanna Wójcik

Patrycja Ziemińska

 

 

 

klasa  8b

Seweryn Karpiński

Katarzyna Krupa

Aleksandra Kwaśnik

Justyna Półchłopek

Łukasz Siuba

Milena Wisz